Wyszukaj najlepsze produkty i usługi!

O Firmie


W swojej działalności podmiot ten skupia się na wysokojakościowej obsłudze klienta, a także zaangażowaniu oraz profesjonalnym podejściu do wykonywanych zadań. Można tutaj liczyć również na atrakcyjne ceny. Firma o nazwie Ecobag Network Sp. z. o.o. może się pochwalić rozbudowaną i interesującą pod wieloma względami ofertą. Z informacjami dotyczącymi działalności tego przedsiębiorstwa można się zapoznać na stronie internetowej https://ecobagnetwork.eu/. Siedziba tego podmiotu mieści się pod adresem Prandoty 150, 64-360 Zbąszyń, Wielkopolskie.

W wielu przypadkach wsparcie wskazanego przedsiębiorstwa może okazać się naprawdę przydatnym, praktycznym, a także wygodnym rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z tą firmą pod numerem telefonu + 48 501 466 028. Współrzędne geograficzne tego przedsiębiorstwa to  . Jego ocena wynosi . Dodaj swoją opinię na temat omawianego podmiotu!Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o Ecobag Network Sp. z. o.o.


Dnia 2019-04-24 14:37:13 osica napisał:
Torby papierowe, które zamówiliśmy w tej firmie okazały się być dobrze wykonane. Spełniły więc nasze oczekiwania - Ecobag Network to po prostu solidny partner.
Ocena: 4Firmy w pobliżu