Wyszukaj najlepsze produkty i usługi!

O Firmie


W swojej działalności podmiot ten skupia się na wysokojakościowej obsłudze klienta, a także zaangażowaniu oraz profesjonalnym podejściu do wykonywanych zadań. Można tutaj liczyć również na atrakcyjne ceny. Firma o nazwie OSO24.PL Sylwia Rusin może się pochwalić rozbudowaną i interesującą pod wieloma względami ofertą. Z informacjami dotyczącymi działalności tego przedsiębiorstwa można się zapoznać na stronie internetowej https://www.oso24.pl/. Siedziba tego podmiotu mieści się pod adresem Dąbrowskiego 742, 60-451 Poznań, Wielkopolskie.

W wielu przypadkach wsparcie wskazanego przedsiębiorstwa może okazać się naprawdę przydatnym, praktycznym, a także wygodnym rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z tą firmą pod numerem telefonu 800 502 501. Współrzędne geograficzne tego przedsiębiorstwa to  . Jego ocena wynosi . Dodaj swoją opinię na temat omawianego podmiotu!Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o OSO24.PL Sylwia Rusin


Dnia 2019-04-18 09:24:52 Maksymilian Szulc napisał:
Dzięki temu mobilnemu serwisowi opon udało mi się szybko naprawić 2 opony po najechaniu na szkła porozrzucane na asfalcie.
Ocena: 3Firmy w pobliżu