Wyszukaj najlepsze produkty i usługi!

O Firmie


W swojej działalności podmiot ten skupia się na wysokojakościowej obsłudze klienta, a także zaangażowaniu oraz profesjonalnym podejściu do wykonywanych zadań. Można tutaj liczyć również na atrakcyjne ceny. Firma o nazwie TORCAR - wypożyczalnia samochodów Poznań może się pochwalić rozbudowaną i interesującą pod wieloma względami ofertą. Z informacjami dotyczącymi działalności tego przedsiębiorstwa można się zapoznać na stronie internetowej http://torcar24.pl. Siedziba tego podmiotu mieści się pod adresem Macieja Palacza 134/U6 , 60-278 Poznań, Wielkopolskie.

W wielu przypadkach wsparcie wskazanego przedsiębiorstwa może okazać się naprawdę przydatnym, praktycznym, a także wygodnym rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z tą firmą pod numerem telefonu +48601497333. Współrzędne geograficzne tego przedsiębiorstwa to  . Jego ocena wynosi . Dodaj swoją opinię na temat omawianego podmiotu!Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o TORCAR - wypożyczalnia samochodów Poznań


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Wiktoria Wróblewska napisał:
Jestem w Poznaniu 6 razy w miesiącu, dojeżdzam pociągiem z Krakowa więc jestem także zwolenniczką aut na wynajem krótkoterminowy. A te auta z Torcar najbardziej mi odpowiadają. Nawet mam "swoje" ulubione i w 98% zawsze czeka na mnie :)
Ocena: 4Firmy w pobliżu