Wyszukaj najlepsze produkty i usługi!

O Firmie


W swojej działalności podmiot ten skupia się na wysokojakościowej obsłudze klienta, a także zaangażowaniu oraz profesjonalnym podejściu do wykonywanych zadań. Można tutaj liczyć również na atrakcyjne ceny. Firma o nazwie B&D Consulting może się pochwalić rozbudowaną i interesującą pod wieloma względami ofertą. Z informacjami dotyczącymi działalności tego przedsiębiorstwa można się zapoznać na stronie internetowej https://oferta.giftyonline.pl/. Siedziba tego podmiotu mieści się pod adresem Srebrzyszcze, Dorohuska 28, 22-100 Chełm, Lubelskie.

W wielu przypadkach wsparcie wskazanego przedsiębiorstwa może okazać się naprawdę przydatnym, praktycznym, a także wygodnym rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z tą firmą pod numerem telefonu . Współrzędne geograficzne tego przedsiębiorstwa to  . Jego ocena wynosi . Dodaj swoją opinię na temat omawianego podmiotu!Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o B&D Consulting


Dnia 2019-06-12 12:57:02 Nicole Gajewska napisał:
W tym sklepie internetowym udało mi się zakupić bardzo fajne powerbanki z logo naszego przedsiębiorstwa i sprezentować je moim pracownikom oraz klientom VIP.
Ocena: 3Firmy w pobliżu