Wyszukaj najlepsze produkty i usługi!

O Firmie


W swojej działalności podmiot ten skupia się na wysokojakościowej obsłudze klienta, a także zaangażowaniu oraz profesjonalnym podejściu do wykonywanych zadań. Można tutaj liczyć również na atrakcyjne ceny. Firma o nazwie Transfer Przeprowadzki może się pochwalić rozbudowaną i interesującą pod wieloma względami ofertą. Z informacjami dotyczącymi działalności tego przedsiębiorstwa można się zapoznać na stronie internetowej https://przeprowadzkitransfer.pl/. Siedziba tego podmiotu mieści się pod adresem os. Jagiellonskie 22, 31-834 Kraków , Małopolskie.

W wielu przypadkach wsparcie wskazanego przedsiębiorstwa może okazać się naprawdę przydatnym, praktycznym, a także wygodnym rozwiązaniem, które warto wziąć pod uwagę. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z tą firmą pod numerem telefonu 697 196 805. Współrzędne geograficzne tego przedsiębiorstwa to  . Jego ocena wynosi . Dodaj swoją opinię na temat omawianego podmiotu!Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie o Transfer Przeprowadzki


Dnia 2020-07-23 14:45:15 organicswan414 napisał:
Pozdrawiam specjalistów od przeprowadzek! Uważam, że Transfer Przeprowadzki podchodzą do sprawy bardzo fachowo i sprawnie.
Ocena: 5Firmy w pobliżu