Warmińsko - Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

XXII MP ŻEGLARZY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Email Drukuj PDF

Bury i Gumiński  zwycięzcami XXII  Mistrzostw  Polski  Żeglarzy z Niepełnosprawnością. W dniach 20 – 23 czerwca 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku rozegrano kolejne Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością. To jedne z najstarszych tego typu regat na świecie. Organizatorem była Mazurska Szkoła żeglarstwa we współpracy z Polskim Związkiem Żeglarzy Niepełnosprawnych. Zadanie zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Więcej…
 

XXIII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA PJK

Email Drukuj PDF

" Najstarsza impreza z cyklu PPJK , piękny akwen jez. Niegocin i gościnne Giżycko - zaprasza na XXIII Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych w terminie 19-21.08.2016  port Ekomarona Giżycko. W tym roku XXIII MPJK mają współczynnik grade 1.2 , także jest o co walczyć. Oprócz niezapomnianych emocji na wodzie, zapewniamy również emocje na lądzie. Dzięki naszym hojnym sponsorom  ( URZĄD MIASTA GIŻYCKO , STAROSTWO POWIATOWE GIŻYCKO,PARKER POLAND, JANMOR, ZAP BATTERIES, NAUTICA- ZEGARKI ŻEGLARSKIE, ŻAGLOWNIA T&J SAILS, OPEL PINDUR, TRANS-ŻWIR, GRUPA PRAWNA TOGATUS, OŚRODEK WYPOCZYNKOWY GWAREK,YACHT SERWIS SYGNOWSKI, INVESTA, MARK  oraz wielu innych) pula nagród przekroczy znacznie ubiegłoroczne 30 tys zł. Część nagród sponsorzy przeznaczają dla zwycięzców w poszczególnych klasach , natomiast znaczna część będzie jak co roku rozlosowana wśród wszystkich uczestników regat.

Więcej…
 

NIEPRZETARTY REJS

Email Drukuj PDF

W dniach 13 – 16 czerwca 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku odbyła się kolejna, tradycyjna, masowa impreza żeglarska dla osób niepełnosprawnych. W tegorocznym „Nieprzetartym Rejsie” wzięło udział 190 uczestników z całej Polski. Przyjechały ekipy z Jasionnej, Łukowa, Ryżek, Reszla, Marcinkowa, Skórca, Jedwabna, Prejłowa, Białej Podlaskiej. Uczestnikami opiekowało się 49 osób kadry i wolontariuszy.Imprezę otworzył i powitał uczestników poseł Wojciech Kossakowski członek Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i  Turystyki.

Więcej…
 

XIII Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych

Email Drukuj PDF

W dniach 17 – 19 czerwca w Międzynarodowym Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej w Giżycku rozegrano pierwszą edycję tegorocznego Pucharu Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych. Organizatorami byli Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych i Mazurska Szkoła Żeglarstwa. Impreza była dofinansowana przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wystartowało 21 załóg ( 16 załóg niepełnosprawnych ruchowo i 5 załóg żeglarzy niesłyszących). Żeglarze niepełnosprawni ruchowo ścigali się na sasankach, a żeglarze niesłyszący na tangach. Pogoda była zmienna.

Więcej…
 

ENERGA SAILING CUP - GIŻYCKO

Email Drukuj PDF

Energa Sailing Cup - Puchar Trzech Ryb za nami. Pierwszego dnia  ścigała się grupa A. Rozegrano dwa wyścigi. Nadciągająca nad Niegocin nawałnica przerwała regaty, zawodnicy spłynęli do portu przed burzą. Drugiego dnia do rywalizacji przystąpiła także Grupa B. W sumie wystartowało prawie 300 zawodników. Niegocin był przyjazny, słoneczna pogoda i wiatr 3B w porywach do 4 pozwolił rozegrać 5 wyścigów w grupie A i cztery w grupie B.  Niedziela bez wyścigów słaby kręcący wiatr uniemożliwił rywalizację zawodnikom. .Wyniki końcowe:

Więcej…
 

PUCHAR TRZECH RYB

Email Drukuj PDF

W piątek 13 maja 2016  w Giżycku startujemy z Pucharem Trzech Ryb w klasie Laser !!! Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników klasy Laser 4.7 i Laser Radial - wiatr jest zamówiony, program przygotowany, a organizatorzy w blokach startowych już czekają na gości. Zgłoszenia są uruchomione przez Sailingnet na: http://www.zgloszenia-online.pl/ Przewidujemy m.in. upominki dla wszystkich zawodników, dobre jadło, nagrody dla zwycięzców oraz szczęściarzy (wśród zawodników i trenerów), którzy wylosują nagrody specjalne podczas uroczystości zakończenia regat, planujemy też ... specjalny TOP-wyścig o nagrody Sandiline i Giżyckiej Grupy Regatowej! (do wygrania będą właśnie topy - regatowe i "masztowe"). Zapraszamy:-) Więcej na: www.ukzr.pl i www.gizycko.sailingnet.pl Nasze regaty wspierają Miasto Giżycko i Powiat Giżycki !

 

ZAWIADOMIENIE O REGATACH

Email Drukuj PDF

MAZURSKA SZKOŁA ŻEGLARSTWA (www.msz.org.pl ),   Polski Związek Żeglarzy Niepełnosprawnych (www.pzzn.pl )  oraz Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej (www.sail-mazury.pl ) zapraszają na regaty Ratujmy Dezety. XV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski DZ oraz  III Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+  Zawiadomienia o regatach w zakładkach RATUJEMYDEZETYMPSENIORÓW

 

REGATY ARMATORÓW

Email Drukuj PDF

Klub Turystyki Żeglarskiej "Szkwał" w Giżycku   zaprasza na  VI Giżyckie Regaty Armatorów i VI Wyścig po Trzy Leszcze  które odbędą się w Giżycku w dniach  21 – 22 maja 2016 r. Zgłoszenia do regat mogą być dokonywane w formie  elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   i  w dniu   rozpoczęcia regat –  23.05.  w godz. 8.30 – 10.00 w biurze regat. Wysokość wpisowego: 40 zł. od osoby oraz każda załoga wnosi upominek /nagrodę/ o wartości min. 50 zł. do rozlosowania wśród startujących Plan regat:21.05.2016 r.  godz.8.30-10.00 – zapisy do regat godz. 10.30 – otwarcie regat godz.10.50 - odprawa sterników, godz. 12.00 – start do I wyscigu,  godz.18.00 – ogłoszenie wyników VI GRA 22.05.2016 r.  godz. 10.30   - start do wyścigu długodystansowego godz. 15.00   - ogłoszenie wyników VI Wyścigu po Trzy Leszcze i  zakończenie regat. Do pobrania ZGŁOSZENIE, PLAN, ZAWIADOMIENIE

 

Kadra województwa

Email Drukuj PDF

Regulamin powołania Kadry Wojewódzkiej Juniorów Młodszych  i Juniorów. Warunkiem powołania do Kadry Województwa Warmińsko – Mazurskiego w żeglarstwie jest:

Więcej…
 

SZKOLENIE DLA CZŁONKÓW KOMISJI EGZAMINACYJNYCH

Email Drukuj PDF

W dniu 09.04.2016(sobota) o godzinie 10,00 w biurze OZŻ w Olsztynie przy Żeglarskiej 6/p101 odbędzie się szkolenie dla kandydatów na członków komisji egzaminacyjnej  W-M OZŻ  na stopnie żeglarskie  w zakresie  Elektronicznego systemu obsługi egzaminów. Obecność obowiązkowa

 


Strona 1 z 97

 

Licznik odwiedzin

233036
DzisiajDzisiaj82


Kanał informacyjny

www.zagle.com.pl
Zamknij